Sieť partnerov

Vitajte v našej sieti overených obchodných partnerov, zahŕňajúcej skúsených projektantov, inštalačné firmy a servisné spoločnosti, ktoré sú zárukou poskytovania špičkových služieb a odborných montáží tepelných čerpadiel. Spolupráca s našimi obchodnými partnermi – projektantmi, inštalatérmi a servisnými firmami – je základom našej schopnosti poskytovať komplexné služby klientom v každom kúte Slovenska. Táto rozsiahla sieť nám umožňuje byť prítomní a reagovať na vaše potreby.

Naša sieť partnerov predstavuje spoľahlivú oporu pre všetkých klientov, ktorí hľadajú nielen výkonné tepelné čerpadlá, ale aj profesionálnu inštaláciu a podporu v každom kroku procesu.

Pridajte sa k nám!

Ak máte záujem o spoluprácu s nami a ste odborníkom v oblasti projektovania, inštalácií tepelných čerpadiel alebo servisu, radi by sme vás privítali v našom tíme. Pridajte sa k nám ako náš partner. Vyplňte krátky formulár a my vás budeme kontaktovať. Tešíme sa na možnosť privítať vás medzi našimi partnermi.

Ste projektant?

Ak ste projektant so záujmom o inovatívne a energeticky efektívne riešenia, radi by sme vás privítali medzi nami. Hľadáme kreatívnych odborníkov, ktorí majú vášeň pre ekologické technológie a chcú svojim klientom ponúkať tepelné čerpadlá s najlepším pomerom cena/ výkon na trhu.

Ste inštalatér?

Ste odborník v oblasti inštalácií a chcete rozšíriť vaše pôsobenie? Radi by sme vás privítali ako člena našej siete spoľahlivých inštalatérov s bohatými skúsenosťami v montáži tepelných čerpadiel – monoblok. Ponúkame vám podporu pri poskytovaní ekonomicky výhodných riešení.

Ste servisný technik?

Venujete sa oblasti servisu a údržby tepelných čerpadiel? Radi by sme vás privítali v našom tíme a pomohli zabezpečiť, aby naši zákazníci mali prístup k spoľahlivým servisným službám a odbornému poradenstvu. Spoločne môžeme poskytovať komplexný servis pre tepelné čerpadlá.

14 + 13 =

Navratnost investicie do tepelneho cerpadla

*Odoslaním formuláru súhlasíte so spracovaním osobných údajov.

Cenová ponuka

Ak Vás zaujali naše tepelné čerpadlá, radi pre Vás pripravíme bezplatnú cenovú ponuku

Viac o tepelných čerpadlách

Naše tepelné čerpadlá sú typu vzduch – voda v monoblokovom prevedení s tepelným výkonom od 9 kW až do 32 kW. Prezrite si naše produkty alebo zistite viac o tom ako fungujú tepelné čerpadlá, alebo aká je návratnosť investície do tepelného čerpadla.